• Ново
Империјал КТ TDW Marquise Diamond Halo Ringumange Ring во 10K розово злато

Империјал КТ TDW Marquise Diamond Halo Ringumange Ring во 10K розово злато

Buyers rating:
DEN 7199.84

Износ

Држете се во гордост, овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти, кога ќе ја побарате нејзината рака. Изработено во злато од розово злато од 10 килограми, прстенот има 1/2 КТ маркиза дијамант, поставен од центарот. Рамка со маркиза во форма на тркалезни дијаманти го опкружува центарот на камен, додека акцентот на кружниот дијамант го украсува рингот. Сјајни со дијаманти во вкупна вредност од 1 КТ, овој ангажман прстен е завршен со светла полирана сјај. Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е дизајниран да трае цел живот. Овој прстен за ангажман се испорачува во прекрасна кутија за подароци. Природен дијамант. Јасност : I2. Боја : H-I. Поставување : ПРОНГ, ПАВЕ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84
Про обука за глава за глава-бк RDL
  • Ново
Мислење на купувачите:

Про обука за глава за глава-бк RDL

Подгответе се за обука со UFC Pro Обука за обука и добијте дополнителна заштита од погрешно насочени штрај�

DEN 2.33