• Ново
Маичка за графички сон на ocyојспун, големини S до 3x

Маичка за графички сон на ocyојспун, големини S до 3x

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Само на. Веднаш исфрлете се и опуштете се во оваа мека маица за спиење од oyојспун со забавен графички принт за да го осветлите денот. Опуштеното вклопување, капка рамо и исечена должина нудат голема удобност и стил. Пар со нашите координативни радосни ткаени шорцеви за спиење (продадени одделно) за пријатно комбо можете да дневно, да спиете или да се дружите. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'8 "и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ниту. Карактеристики : мека маичка плетена ткаенина; капка рамо; исечено; суров раб полите; графички принт. женска исечена маица за графички сон од oyојспун.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Чизми за девојки на мали деца
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чизми за девојки на мали деца

Ажурирајте ја нејзината колекција на чевли за претстојните есен / зимски месеци со овие чизми на Јосмо...

DEN 1.00
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Que pasa бела пченка тортилја чипс оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Que pasa бела пченка тортилја чипс оз

Кога станува збор за добра храна, убаво е да се вратиме на основите За разлика од повеќето други чипови с

DEN 0.67