• Ново
Убаво сребро® кул формација перница со отстранлив капак, стандардна кралица, ладење, мемориска пена

Убаво сребро® кул формација перница со отстранлив капак, стандардна кралица, ладење, мемориска пена

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Уживајте во поладен, почист сон со убавицата Silver® Cool Formance ™ Формуларна перница за мемориска пена. Ватичната обвивка за меморија од пена е во согласност со вашата форма, додека обезбедува ефект на ладење, за крајната удобност. Одликувајќи се со антимикробна заштита на Microban®, за борба против мирисите, вашата перница секогаш ќе биде во добра хигиена! Нашите премиум сини дијаманти ™ мемориски кластери за пена совршено на главата и вратот, додека се прилагодуваат на вашите движења додека спиете - и, со вистинската прилагодлива ™ Двоен патент конструкција, ја зголемувате количината на пополнување за вашата идеална поддршка, правејќи го ова ВИСТИНА СИТЕ СЛЕДНИ ПОЗИЦИИ Перница. Гусетот од 1,5 инчи го задржува пополнувањето рамномерно распоредено, од работ до раб. Со покривка на перница, лесно е да се чува чиста перница - само фрлете ја во миењето. Модерни и функционални, овие перници се ограбени во чиста бела ватирана ткаенина, мраз сина сатенска кабела и нашата етикета за лого на Beauty Rest Silver®. Добијте ја удобноста за ладење што ја сакате за одличен ноќен сон, со перница за ладење Cool Formance ™ од Beauty Rest Silver®. *На незаштитена површина, бактериите можат да се удвојат по број на секои 20 минути. Заштитата на Microban® работи континуирано за да се бори против растот на микробите на вашата перница. Beautyrest Silver® Cool Formance Pilte Перница за кревет со отстранлив капак, стандард/кралица, ладење, мемориска пена : уништена перница за меморија од пена. Отстранлив надворешен материјал : 100% врвна ткаенина од полиестер со 100% полиуретанска постава за пена, ексклузивно за декорација. Внатрешен капак : 100% полиестер. Полнете до допир на капакот со додаден слој на мемориска пена исполнета ватирање во капакот на ткаенината. Антимикробната ткаенина од микробан® ја одржува вашата перница чистачка, подолго. Навистина прилагодлива ™ Конструкцијата овозможува да се прилагоди за полнење за вашето совршено ниво на поддршка. Сини дијаманти ™ кластери за меморија од пена совршено се во согласност со главата и вратот. Совршен за сите позиции на спиење; Страничен спиење, заспан од задник, спиење на стомакот. Стандард/Големина на кралицата : 20 x 28 инчи, одговара на повеќето стандардни и кралици перници.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52