• Ново
Водоотпорен водоотпорен водоотпорен водоотпорен во водоотпорен водоотпорен Велингтон

Водоотпорен водоотпорен водоотпорен водоотпорен во водоотпорен водоотпорен Велингтон

Buyers rating:
DEN 2399.20

Износ

Сигурна удобност за предизвикувачки денови на теренот, овој изолиран, водоотпорен Велингтон ги одржува нозете топли и суви. Горната кожена кожена кожење на горниот дел од границата има 200 грама ултра изолација Thinsulate® и водоотпорна мембрана. Multi Shox® со целосна перница и флексибилна Contourwelt® Чувствуваат атлетски под нозете за целодневна удобност. Водоотпорна кожа со полно зрно горно. Поставата за бранови. Топлина од 200 грама од 3m® thinsulate? Ултра изолација. Адаптивни, индивидуализирани Wolverine Multishox® Cushioning отстранлив стапало. Подобрена флексибилност од заварувањето на контурата на Волверин? Изградба на гума од надворешната страна. Лесен полиуретански мида. Најлон Шанк за поддршка спречува замор на стапалото.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33