• Ново
Водоотпорен водоотпорен водоотпорен водоотпорен во водоотпорен водоотпорен Велингтон

Водоотпорен водоотпорен водоотпорен водоотпорен во водоотпорен водоотпорен Велингтон

Buyers rating:
DEN 2399.20

Износ

Сигурна удобност за предизвикувачки денови на теренот, овој изолиран, водоотпорен Велингтон ги одржува нозете топли и суви. Горната кожена кожена кожење на горниот дел од границата има 200 грама ултра изолација Thinsulate® и водоотпорна мембрана. Multi Shox® со целосна перница и флексибилна Contourwelt® Чувствуваат атлетски под нозете за целодневна удобност. Водоотпорна кожа со полно зрно горно. Поставата за бранови. Топлина од 200 грама од 3m® thinsulate? Ултра изолација. Адаптивни, индивидуализирани Wolverine Multishox® Cushioning отстранлив стапало. Подобрена флексибилност од заварувањето на контурата на Волверин? Изградба на гума од надворешната страна. Лесен полиуретански мида. Најлон Шанк за поддршка спречува замор на стапалото.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бела Вита Ешлин Втори Исечи чизми

Чизмите се толку неверојатно разноврсни, бидејќи можат да се носат со фармерки, фустани, здолништа . го и

DEN 1.33
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00