• Ново
Овошје на разбој женски 6+ бонус Хедер со низок пораст

Овошје на разбој женски 6+ бонус Хедер со низок пораст

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Започнете го вашиот ден светло-очи и памук дно со овошје на разбој, новооткриени кратки на ниско ниво на Хедер! Ние ги обновуваме од дното нагоре. Сега ткаени со пофино предиво, тие се дополнително меки на допир за да ве натераат да се чувствувате најдобро цел ден. За дополнителна удобност, додадовме кадифен лента за половината што е гарантирано да биде без миење на миењето по миењето, и како и секогаш, нашиот плод на панелите за разбој е без ознака и е направен со 100% памучна лагер. Овие кратки ниски порази имаат умерен пораст и целосна покриеност на седиштето. Од ткаенина до лента за половината, ние ги дизајниравме сите детали за да ви дадеме мекост и сигурност што ја сакате. Зачувајте ги овие класични задолжителни страни со нашиот удобен пакет за бонуси 6+2! Овошје на разбојните женски Хедер со низок пораст, 6+2 бонус пакет : 6+2 бонус пакет. Хедер. Краток на низок пораст. Мека, без рајска лента за половината. Ткаени со фино предиво за дополнителна мекост. 100% памучен лагер. Целосно покритие на седиштето. Без ознака. 50% памук, 50% полиестер. Овошје на разбојната ставка бр. 8dlrbh1.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67