• Ново
Занаетчиски и трговија со ден 14 ”хибриден душек-во-кутија, полни, бонус перници

Занаетчиски и трговија со ден 14 ”хибриден душек-во-кутија, полни, бонус перници

Buyers rating:
DEN 7104.00

Износ

Занает и трговија-Уметноста на подобар сон . Занает и трговија со 14-инчен хибриден душек, пена од бакаргел, пена од Еренгекс, квантни калеми на работ, вклучени перници, целосна парови удобност и поддршка на вметнувачи со ладење и олеснување на меморијата на меморијата на меморијата пена. Занаетчиските и трговските хибридни душеци се дизајнирани со некои од најиновативните технологии во индустријата за постелнина - обезбедување на одличен ноќен сон по цена што можете да си ја дозволите. Напредната технологија за пена на Копергел ги користи природно ладење својства на бакар и поддршка за намалување на притисокот на гел. Дополнување на тоа е Engergex пена, високо прилагодлива, технологија за пена-одговор на температурата, дизајнирана да се прилагоди брзо на потребите за удобност. Покрај тоа, индивидуално завитканите квантни рабни калеми нудат подобрена изолација на движење и поддршка на работ. Занаетчиските и трговските душеци се произведени со 100% сертифициран-овластена мемориска пена-обезбедување на што спиете е направено со највисоко ниво на квалитет и безбедност. Вклучени се со 2 перници од кластерска пена. Изолација на движење : 8 инчи на квантните калеми на работ работат на минимизирање на преносот на движење од едната страна на душекот до друга за да се намали нарушувањето на партнерот. Ладење бакар : Природните честички од бакар обезбедуваат чувство за ладење за удобна ноќ на спиење. Ослободување на притисок : Два инчи Копергел и два инчи технологија за пена Engergex е во согласност со контурите на телото за удобност каде што е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67
Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84
Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67