• Ново
Занаетчиски и трговија со ден 14 ”хибриден душек-во-кутија, полни, бонус перници

Занаетчиски и трговија со ден 14 ”хибриден душек-во-кутија, полни, бонус перници

Buyers rating:
DEN 7104.00

Износ

Занает и трговија-Уметноста на подобар сон . Занает и трговија со 14-инчен хибриден душек, пена од бакаргел, пена од Еренгекс, квантни калеми на работ, вклучени перници, целосна парови удобност и поддршка на вметнувачи со ладење и олеснување на меморијата на меморијата на меморијата пена. Занаетчиските и трговските хибридни душеци се дизајнирани со некои од најиновативните технологии во индустријата за постелнина - обезбедување на одличен ноќен сон по цена што можете да си ја дозволите. Напредната технологија за пена на Копергел ги користи природно ладење својства на бакар и поддршка за намалување на притисокот на гел. Дополнување на тоа е Engergex пена, високо прилагодлива, технологија за пена-одговор на температурата, дизајнирана да се прилагоди брзо на потребите за удобност. Покрај тоа, индивидуално завитканите квантни рабни калеми нудат подобрена изолација на движење и поддршка на работ. Занаетчиските и трговските душеци се произведени со 100% сертифициран-овластена мемориска пена-обезбедување на што спиете е направено со највисоко ниво на квалитет и безбедност. Вклучени се со 2 перници од кластерска пена. Изолација на движење : 8 инчи на квантните калеми на работ работат на минимизирање на преносот на движење од едната страна на душекот до друга за да се намали нарушувањето на партнерот. Ладење бакар : Природните честички од бакар обезбедуваат чувство за ладење за удобна ноќ на спиење. Ослободување на притисок : Два инчи Копергел и два инчи технологија за пена Engergex е во согласност со контурите на телото за удобност каде што е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче...

DEN 255.84
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84
Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64