• Ново
Ветровити тајландски тренинзи нараквици од црвена боја

Ветровити тајландски тренинзи нараквици од црвена боја

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Спари на ветровито Муај Тајландски ракави се рачно изработени во Тајланд со повеќе слоеви на заштитна густа повеќеслојна подлога за пена. Приложени палци и погодно затворање на кука и јамка. Целата кожа конструкција.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33