• Ново
Бебе чекори новороденче девојче со долги ракави пижами сет

Бебе чекори новороденче девојче со долги ракави пижами сет

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бебе чекори 2 п.п. пижама е совршена за да ве натера малку да спиете. Бебето чекори правеше кадифен 100% памучни пижами за новороденчиња, мали деца, момчиња и девојчиња повеќе од 30 години. Овој сет на две парчиња е 100% памук, со удобно еластично половината и прилагодливи заостанати дното. Врвот е врзан за вратот во стилот на пуловер и ракав со контраст со прилагодливи манжетни. 100% памучно ребро за дишење, удобност и мекост. Отворање на ребрести нозе за совршено вклопување. Слатки отпечатоци за слатки соништа. Стандарди со највисок квалитет забележани за издржливост на облеката. Машинско миење/сушење суво.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84