• Ново
Keet премиум пена скали кафеава голема

Keet премиум пена скали кафеава голема

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е лесно да се исчистат благодарение на капакот што може да се пее. Покријте изработено со мека ткаенина од минки точки. *Им помага на малите кучиња и мачки да пристапат до каучи и кревети. *Покријте изработена со мека ткаенина од минки. *Рампа за миленичиња од пена со висока густина со пет скали. *Димензии : L30 X H25 X W16.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Монограм на Дамаск Монограм, сина
  • Ново
Мислење на купувачите:

Монограм на Дамаск Монограм, сина

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка IDG Damask Monogram Duvet Cover, Blue : Убава уметност од MWW Design Studi

DEN 399.84