• Ново
Дизајн куќа Брукингс Неисправен шејкер мијалник Основен кујнски кабинет 42x34.5x24, еспресо

Дизајн куќа Брукингс Неисправен шејкер мијалник Основен кујнски кабинет 42x34.5x24, еспресо

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Создадете зачудувачка кујна со кујнски ормани за дизајнерска куќа. Ние ви нудиме поевтина опција, со квалитет и стил споредливи со конкурентите. Искористете ги овие ормани во најразлични простории за да создадете решенија за складирање низ домот, во кујна, перална, гаража, канцеларија и многу повеќе. Сите ормани се опремени со 6-насочни прилагодливи шарки за меки блиски, со достапност на изборни по избор на фиоки со бавно поврзување, така што вашите врати и фиоки можат да останат што е можно повеќе тивки. Нашите ормани RTA (подготвени за склопување) користат претходно инсталиран SNAP заедно систем за клип, со што процесот на инсталација е брз и лесен. Кабинетите и додатоците на кабинетот се продаваат одделно за вашата способност за прилагодување. Стил на фиоки/врати : Шакер, број на фиоки : 0, број на врати : 2, број на полици : 0. Дневни кујни кујнски ормани се во согласност со Carb P2 и имаат ограничена гаранција од 1 година. 6-насочни прилагодливи шарки за меки блиски. Подготвен за склопување, користејќи претходно инсталиран SNAP заедно систем за клип. 3/4 ”цврста рамка за лице и врата со целосен преклоп. 1/2 "страни на иверица и 3/4" полици од иверица. Достапно е комплет за поправка на допир (продаден одделно). Комплетот содржи 1 маркер, 1 стапче за полнење и 1 алатка - пластичен скриппер. Дел # 921387-ES. Ограничена гаранција од 1 година.

Декларирани својства

Најдобри предлози