• Ново
Масичка за облекување мисија Грако

Масичка за облекување мисија Грако

Buyers rating:
DEN 1183.84

Износ

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и облекување на вашето малечко. Со две дарежливи полици за материјали, додава и складирање во вашата расадник. Променливата област е изградена со безбедносна лента за дополнителна безбедност, и има четири цврсти ролери за да може да се премести со леснотија. Табелата за бело облекување е издржлива и дизајнирана да исполнува разни безбедносни стандарди. Исто така, лесно се меша со сите типови декор. Табелата за облекување во Грако е лесна за склопување и додава функционалност во собата или расадник на вашето бебе. Табела за облекување на мисијата Грако : Табелата за бели облеки има лесно достапен отворен дизајн со изобилство на простор за складирање. Две дарежливи полици за материјали. Промена на површина опремена со вградена безбедносна лента за дополнителна безбедност. Вклучува четири цврсти ролери (две заклучувања) за леснотија на мобилност. Севкупни димензии : 42 "L x 20,5" W x 37.5 "H. JPMA, ASTM и CPSC Безбедност Сертифициран. Потребно е склопување. Прашања за потсетување на производи? Предмети што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни За купување. Овие артикли вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени со е -пошта или со писмо испратено до адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Декларирани својства

Најдобри предлози