• Ново
Начин да се слави велигденски анимирани замав уши музички измет кадифен

Начин да се слави велигденски анимирани замав уши музички измет кадифен

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Hippity Hoppity, Велигден е на пат и нашиот начин да го прославиме велигденскиот анимирана замав уши музички измет кадифен би сакал да биде дел од вашите корпи за велигденски подароци. Нашата анимирана Poo Plush е уникатна и премногу забавна играчка која е сигурно дека е хит на велигденското утро, бидејќи ја извршува својата хит рутина во која ќе ужива целото семејство. Овој роден забавувач доаѓа со рацете во нагорна позиција за да започне, но, само со печатот на копче, оживува и започнува да танцува и пее. Дури и доаѓа да носи пар уши на зајаче, давајќи му празничен изглед да се координира со неговиот чин. Соберете една од овие анимирани кадифери за да ги ставите во Велигденските корпи на вашите деца за подарок што можат да го ценат долго откако ќе заврши нивните бонбони или да го одржуваат на каминот Мантел за брзо шоу секогаш кога ќе се јави времето. Направете неколку забавни спомени овој Велигден со нашиот начин да го прославиме велигденското анимирани уши за замав, музички измет. Начин да го прославите велигденскиот анимирана замав уши музички измет кадифен кадифен : симпатична и забавна анимирана кадифен играчка. Изведува песна во живо и танц за публика од сите возрасти. Поу -вртливиот лик доаѓа празнично облечен со шарени прскалки и пар уши на зајаче. Известете го вашиот кадифен дека сте подготвени за нивните перформанси да започнат со тоа што ќе му дадете на копчето малку стискање. Изработена од супер-мека, висококвалитетна кадифен ткаенина. Додава забава и хумор на вашите празнични прослави. Препорачано за возраст од 3+ години.

Декларирани својства

Најдобри предлози