• Ново
Mongoose Montana Comp Hardtail планински велосипед, тркала, мала рамка за жени, бела

Mongoose Montana Comp Hardtail планински велосипед, тркала, мала рамка за жени, бела

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Mongoose Montana Comp Hardtail Mountain Bike, 27,5-инчни тркала, мала рамка за жени, Whitethe Mongoose Montana Comp 27.5 "Women'sенски планински велосипед е подготвен да одговори Доволно е светло да се вози случајно за да работи или околу соседството. Рамката на хард-мангурата на алуминиум и вилушката за суспензија се дизајнирани за непречено возење на патот, но сепак ќе ги впие испакнатините кога ќе ја однесете надвор од патот. Шимано турнир 21-брзински погон, менувачи на пресврти и челичен чудак што сите работат заедно, за да не мора да ја тргнете раката од залеките за да ги промените брзините. Класичен легура на линеарно влечење V-сопирачки се таму за да се осигурате сигурни застанувања, и челичните MTB 30 mm Rise Rise Ganderbars навистина ве контролираат на патеката. Започнете нова авантура со Montanta Comp. Станете ваша сопствена легенда со монгоза. Дизајнирано со тркала од 27,5 инчи, овој велосипед одговара на возачи на 5 метри 4 инчи на 6 стапки 2 инчи во висина . Mongoose MTB Aluminum Hardtail Frame со вилушка за суспензија за мазна употреба или надвор од патот . Shimano Tourney 3x7 погон со Shimano Revoshift Twist Shimes Сопирачките испорачуваат брзи, јасни постојки . Челичните MTB 30 mm Подигнете ги лентите за издигнување ве ставаат под контрола и се подготвени да ви помогнат да ги соберете патеките . Mongoose MTB Trail Saddle ќе ве однесе во удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33