• Ново
Внатрешен мир Graphе женски пуно -руно графички џемпер

Внатрешен мир Graphе женски пуно -руно графички џемпер

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Мир, loveубов и среќа. Пронајдете го сето тоа со оваа мека маичка за руно. Спортска предна графика што се дуплира како дневна афирмација, оваа џемпер шири добри вибрации каде и да одите. Лизгајте го како дополнителен слој кога е малку студено или како самостоен стил во обични денови. Опуштено и удобно, овој врв сигурно ќе се повтори цела сезона. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Ништо. Карактеристики : графички однапред; ребрести полите. Внатрешна мировна графичка маичка за руно пуловер за жени.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични сандали на Еспадрил
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични сандали на Еспадрил

Земете прекрасен дизајн на исецка на еден бенд прилагодлив прашка, ставете го на клин Слитер Еспадрил и

DEN 2.00