• Ново
Манор Риџ Традиционален чоколаден микрофибер, полиестерски листови, близнаци XL

Манор Риџ Традиционален чоколаден микрофибер, полиестерски листови, близнаци XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Крајната мешавина на изработка и елеганција, нашите постелнина се дизајнирани да ви понудат уникатно и софистицирано искуство за спиење. Светло за допир, ладна и исклучителна сила на која може да сметате, нашите комплети за листови ве уверуваат одличен ноќен сон. Микрофибер го отвора патот за иднина на фини постелнина користејќи ја најновата технологија. Се користи во сите индустрии и растејќи во популарност, микрофибер продолжува да станува силна и посигурна секоја година. Лизгајте се во мирен дремка со овој пријатна и мека-мека микрофибер листови. Сетот вклучува : (1) вграден лист, (1) рамен лист, (1) перница. Димензии : близнак XL : 1 рамен (66 "x 100"), 1 вграден (39 "x 80"), 1 стандардна перница (20 "x 30"). Хипоалергичен : дише, хипоалергичен и двојно четкан микрофибер предиво обезбедуваат отпорност од грини од прашина и други алергени, одлични за оние склони кон алергии или астма! Однесувајте се во право со нашите листови со микрофибер.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33