• Ново
Главни места 1 топка единечна завеса, масло трие бронза, 84-120

Главни места 1 топка единечна завеса, масло трие бронза, 84-120

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Дајте им на завршницата на прозорецот малку финеси кога ќе ги донесете главните места 1 "топка 84-120 " Завесачки шипки поставени во маслото триеле бронзена завршница. Оваа цврста шипка е направена од цврст челик и е поддржана од челични држачи, за да можете да верувате дека безбедно ќе ги задржи вашите омилени завеси или драперии без прашање. Дизајнирано со зачудувачка бронзена завршница на триење на масло, можете лесно да ги спарите главните шипки за завеси со бројни комбинации на бои : живописни светла, безвременски неутрали или пригушени тонови за позрел и софистициран изглед. Дизајнот за проширување ви го олеснува прилагодувањето на шипката за совршено да ги вклопите спецификациите на вашиот прозорец и да создадете изглед што изгледа тотално прилагодено. Заградите и придружниот хардвер за монтирање се вклучени со вашата набавка за да можете да ја добиете шипката за завеси нагоре и надвор од кутијата без никаков стрес или борба. Шипка за драперија со дијаметар од 1 ”. Достапни должини : 30 "до 84" и 84 "до 120". Достапно во нафта нанесуваат бронза, никел, црна и бела завршница. Продолжувачки шипки за разни големини на ширина на прозорецот. Вклучува 3 загради. Инструкции за инсталација и вклучен хардвер за монтирање (завртки и сидра).

Декларирани својства

Најдобри предлози