• Ново
Вокер издувен издувен проток SS издувен склоп на пригушувач се вклопува во Изберете: 2013- Nissan Sentra S SV SR SL

Вокер издувен издувен проток SS издувен склоп на пригушувач се вклопува во Изберете: 2013- Nissan Sentra S

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Комбинирајќи ја единствената конструкција од не'рѓосувачки челик со широк пазар со директна замена во стилот на ОЕ, собранијата за пригушувачи на тивко-проток на Вокер, даваат подолг живот од типичните алуминизирани пригушувачи и се достапни за домашни и странски возила. Купете со доверба-Доаѓа со ограничена гаранција за живот на Вокер и ексклузивна гаранција за безбеден и звук на 90-дневно. Посета за детали . Не'рѓосувачки челик отпорен на корозија-единствениот пригушувач на широк пазар со 100% конструкција од не'рѓосувачки челик што испорачува подолг живот наспроти алуминизирани пригушувачи, додека внатрешниот систем за дренажа ја намалува собирањето на влага. Дизајн потврден-акустичен и тестиран проток за квалитетен звук во стилот на ОЕ на кој може да сметате. Лесно за инсталирање-решение за замена на завртки со директно вклопување со закачалки во стилот на ОЕ, загради и рути за цевки за лесна инсталација и не бара специјализирана измислица и/или заварување. Премиум акустична контрола-Обесметнички цевки во стилот на ОЕ го намалуваат нивото на бучава, додека главите куполи во стилот на ОЕ помагаат да се намали зрачениот бучава за квалитетот на звукот во стилот на премиум фабрички стил во споредба со директно перфорирани цевки. Дополнителни карактеристики Заврши : Природно. Тип на пригушувач : рефлексија. Одговара Изберете : 2013-2019 Nissan Sentra S/SV/SR/SL 4 CYL 1,8 L и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Томас Рет - број на број - земја - ЛП
  • Ново
Мислење на купувачите:

Томас Рет - број на број - земја - ЛП

Ексклузивно Томас Рет 20 број (злато металик непроирен винил) Мулти платина уметник на земја (голема ма�

DEN 239.84