• Ново
Триорален 12-часовен свеж здив систем за плакнење 2 шишиња и паста за заби за триорно дејство, нане

Триорален 12-часовен свеж здив систем за плакнење 2 шишиња и паста за заби за триорно дејство, нане

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Се чувствувате уверени во вашиот здив цел ден! Кога се користи како што е насочено, системот за плакнење на свежо здив помага во елиминирање на повеќето лоши мириси на здив до 12 часа. Формулата за плакнење со две решенија помага да се спречат бактериите да варат протеини-процес што може да предизвика формирање на мирис на здив. Се покажа дека е ефикасно во независно научно тестирање на водечки стоматолошки универзитет. Од триорл.

Декларирани својства

Најдобри предлози