• Ново
Кучиња миленичиња патуваат вода и сад за храна за кучиња или мачки- бело

Кучиња миленичиња патуваат вода и сад за храна за кучиња или мачки- бело

Buyers rating:
DEN 527.84

Износ

Кучиња со двојно функционирање на миленичиња, миленичиња-бела-бела боја има внатрешен резервоар што држи до 1 литар вода. Заменливиот филтер за јаглерод обезбедува водата е чиста, свежа и подготвена за употреба. Едноставно свртете го копчето за да ја ослободите водата во садот, а потоа затегнете ја за да обезбедите преостаната вода оставена во резервоарот. Садот може да се користи и за храна кога е потребно. Анти-лизгачката основа го спречува садот да се лизне и да се движи. Конструиран од пластичен материјал без БПА. Совршено и за кучиња и за мачки. Складирање : Пет за патувања за миленичиња е дизајниран со шуплив резервоар за складирање на вода кога ќе замине. Зачува до 1 литар или 1/4 галон вода . Материјал : Направено од пластика без БПА, така што е безбедна за домашни миленици и луѓе. Дебелите wallsидови ја одржуваат температурата на водата до 5 часа . Подготвени за употреба : Ослободете ја водата во садот со само пресврт на копчето. Секоја преостаната вода може да се врати назад во садот со отворање на вентилот и навалување назад во излезот . Свежина : Опремена со заменливиот филтер за јаглерод што фаќа и филтрира нечистотии за да се обезбеди дека водата е секогаш свежа и чиста . 2 чинии во 1 : може да се користи и како сад за храна кога е потребно . Цврста основа : Гумени стапала на дното на садот помагаат да се минимизираат движењето и лизгањето . Тип на миленичиња : Идеално за кучиња и мачки . Преносен : На ​​8,5 "широк x 3,5 "Високо, и 0,85 мл., Може лесно да се вклопи во ранец, чанта или багаж. Лесна грижа : Исчистете со благ сапун и вода и суво раката. Безбедна машина за миење садови (само со врвен рак). Вклучува : Еден сад за патувања и приклучок за заменлива мозоци.

Декларирани својства

Најдобри предлози