• Ново
Експанзија на блендерботен простак PAK 100CC + 150CC + 250CC чиста морнарица

Експанзија на блендерботен простак PAK 100CC + 150CC + 250CC чиста морнарица

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Проширете го капацитетот на вашиот систем Blender Bottle® Prostak®. Дополнителни ќошиња од 100cc и 150cc двојно повеќе од почетниот капацитет на вашиот систем, додека масивната тегла 250цц нуди доволно простор за дури и најголемите протеини, замена на оброкот и потребите за исхрана што се одвиваат. Изграден за да се тепа, теглите на Експансино Пак ја одржуваат содржината на место и вашата торба за теретана чиста. Инспириран од системот за контејнери GOSTAK®, експанзијата на пак тегли може да се поврзе едни со други со брз пресврт за дополнителна преносливост. Масивната тегла од 250цц прави простор дури и за најголемите додатоци во исхраната, сецкан овошје и многу повеќе. Блендерботен Простак Експанзија PAK 100 CC + 150 CC + 250 CC Clear/Navy.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67
Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33