• Ново
Samsung Galaxy A10e пченица трици силиконски телефонски случај во бело

Samsung Galaxy A10e пченица трици силиконски телефонски случај во бело

Buyers rating:
DEN 384.00

Износ

Ова за употреба со Galaxy A10e пченица со пченица со силиконски телефон во бело доаѓа со следниве карактеристики и придобивки во споредба со стандардните модели, други случаи на џвакање со џвакање на Galaxy A10e : Комбиниран силикон со природна пченица трици за да се обезбеди уникатен изглед и свеж печен мирис. Состојбата на трици е рециклирана и разградлива.-Обезбедување на заштита на екранот нуди отпорност на капки и гребење. Неговите димензии се 0,60 x 0,00 x 3,50 инчи и тежи 2,20 фунти. Овој Reiko Samsung Galaxy A10e пченица со пченица силиконски телефон во бела боја е ставка за џвакање случаи од нашите колекции за заштитни покрива, што доаѓа со целосна гаранција за задоволство. -Комбиниран силикон со природен пченица трици за да се обезбеди уникатен изглед и свеж печен мирис . -Нтурална состојка на пченица со пченица е рециклирана и разградлива . -согласена заштитата на екранот нуди отпорност на капки и гребење . -униска текстура обезбеди анти -дирт, анти- Функции за лизгање и анти -прсти за отпечатоци . -Призивни намалувања за камера, порта и звучници, исто така компатибилни со.

Декларирани својства

Најдобри предлози