• Ново
Решетката за палто - сребрен метал од 70 H со држач за чадор

Решетката за палто - сребрен метал од 70 H со држач за чадор

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

И погодно и суштински во вашиот влез, дневна соба, семејна соба или спална соба, оваа бесплатна решетка за столб е вашиот идеален додаток за да го минимизирате нередот и да заземат помалку простор во вашиот мал дом, стан, кондо или студентски дом. Лесен за употреба, има 12 куки и широка основа за фаќање и рамномерно дистрибуирање на тежината на вашите јакни, капи, марами и друга облека. Во сребрена метална завршница, ова дрво на палто е функционална ставка што мора да ја имате за корисно складирање. Чувајте ги сите тие додатоци заедно на организиран начин. Ставете класичен допир на практично дрво со палто со прстен на држачот на чадор, во кој има 12 куки за да ви го обесат палтото, капа, шамија, џемпер. Оваа решетка за стоечки палто со сребро метал има широка основа за рамномерно дистрибуирање на тежината на вашите јакни, капи, марами и многу повеќе. Идеално за вашиот мал дом, стан, кондо или студентски дом. закачалката за палто совршено се вклопува во влезот, канцеларијата или просторијата за кал. Оптимизирајте ја организацијата со задржување на сè на едно место. Димензии на производот : 18 инчи L x 18 инчи W x 70 инчи H.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Tesla Model Beige Classic Teark Car Mats Dats Thats, Под.

GGBailey® Classic Car Mats мешаат гроздобер стил со модерна технологија и се изработени од автомобилска згаснувањ�

DEN 3.00
Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет

Ако само сè беше лесно како врвот на резервоарот за пресврт на Тера и Скај Непосредно начин да го разгле�

DEN 300.80