• Ново
Бесплатно склопување маж со долги ракави со текстура со текстура на екипажот на екипажот

Бесплатно склопување маж со долги ракави со текстура со текстура на екипажот на екипажот

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Светло, посно и меко. Текстурираниот француски Тери ја претвора оваа џемпери од бесплатното склопување во ажуриран пуловер за нов пристап кон вашиот обичен стил. Исклучиво на. Загревајте се со оваа бесплатна џемпер со склопување со текстурална плетена, долги ракави, сеопфатни ленти и удобно истегно тело. Ова е дизајнирано за компорт од работното место во работните денови до викенд дома. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирана ткаенина Тери; Опфатени зашиени шевови. Текстурирана џемпер на екипажот за мажи од слободно собрание.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84
Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00