• Ново
Никелодон Јојо Сива Пинк секвенци за лизгање

Никелодон Јојо Сива Пинк секвенци за лизгање

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оваа патики со лизгање на Jојо Сива со забавен дизајн на розови секвенци ќе биде нејзината нова омилена патика во нејзиниот плакар. Со тоа е модерен горен и класичен голем лак, таа може да го претстави класичниот изглед на Jојо со пресврт без разлика дали е на училиште, игралиште или шоу на Jојо. Јојо Сива. Направени за девојчиња за мали деца. Дизајн на розови секвенци. Класичен лак на ojоо. Удобно стапало. Дизајн на лизгање.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20