• Ново
16.5 Заедна бела фаланопсис орхидеја вештачки аранжман за цвеќиња од свила

16.5 Заедна бела фаланопсис орхидеја вештачки аранжман за цвеќиња од свила

Buyers rating:
DEN 214.08

Износ

Оваа егзотична фабрика за епифити ги транспортира сите што гледаат врз неа во тропски рај длабоко зелени лисја ги истакнуваат светлите розови центри на цути за затворен дисплеј само димензии : 16,5 "H x 4,75 " W x 4.75 "D материјал (и) Материјал (и) : Материјал (и) : Материјал (и) : Материјал (а) : Д материјал (и) Пластични цути со двојна боја. Реално зеленило. Само во затворен приказ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33