• Ново
Нобл постелнина еукалиптус цветен бод ватенка сет, полн кралица

Нобл постелнина еукалиптус цветен бод ватенка сет, полн кралица

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Дајте му на вашата соба удобен нов додаток со благородни постелнини цврсти 3 парчиња цветни бод со ватенка со шами! Вртено од нашите премија предива од микрофибер, овој сет е двојно поголем од памукот, отпорен на брчки и двојно четкан за супер меко, пријатно чувство. Достапно во 3 елегантни затегнати дизајни на шарени, цветни и дијаманти, покачувајќи го изгледот и чувството на која било спална соба. Комплетите се достапни во 6 прекрасни бои : самрак сина, светло сива, еукалиптус, лате, природна и бела боја; Beе биде тешко да изберете само едно за вашето освежување на креветот! Карактеристики : Направено од 100 проценти увезени 95 GSM микрофибер. Направено во Кина . Сет од 3 парчиња вклучува : 1 ватирана обвивка и 2 шами за перници (комплети близнаци/близнаци XL доаѓаат со 1 срам за перница). Лесна грижа : Машинско миење ладно, суво суво, отпорно отпорно, не е потребно, без пеглање; Не бели или користете омекнувач на ткаенини. Супериорно ткаење за издржливост и супер мек допир. Двојно четкано. Доста тежина за спиење удобност без да биде премногу густа. Совршена опција за оние со алергии или чувствителна кожа. Големини : близнак/близнак дополнителен, полн/кралица, крал Кинг/Калифорнија. . Сет на големина на близнаци вклучува : . 1 ватирана покривка : 70 "x 90". 1 стандарден срам : 20 "x 26". Сетот на големина на кралицата вклучува : . 1 ватирана покривка : 90 "x 94". 2 стандардни шами : 20 "x 26". Сетот на големината на кралот вклучува : . 1 ватирана покривка : 106 "x 96". 2 Кинг Шамс : 20 "x 36". Супер мек цврст ватенка сет со вештачки надолу Пополнете . Машинско миење ладно со слични бои. Не додавајте омекнувач или белило. Не исушете чисто. Тргнете се суво на ниско ниво, отстранете веднаш.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Crocs Unise Classic Classic Slippers
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Classic Classic Slippers

Сè што малечките сакаат за своите први парови на крокоди е тука во симпатичен и пријатна стил на влечење

DEN 372.64