• Ново
Велнес јадро природно жито без влажно маче храна, рецепт за црниот дроб од мисирка и пилешко, конзерва од 5,5 унца

Велнес јадро природно жито без влажно маче храна, рецепт за црниот дроб од мисирка и пилешко, конзерва од

Buyers rating:
DEN 453.12

Износ

Wellness Core се заснова на хранливата филозофија што мачките, со оглед на нивното примарно потекло, напредуваат на диета главно составена од месо. Велнес јадрото на паштета конзервирана влажна мачка храна природно ја испорачува сортата богата со протеини, вашата мачка копнее од робустен избор на вкусни рецепти што вашата мачка е сигурно да ги сака. Изработени од нашиот тим на нутриционисти и ветеринари за миленичиња, секој рецепт без жито има висококвалитетно месо или морска храна со основните дневни витамини и минерали што вашата мачка треба да напредува. Влажната храна за мачки, исто така, ја обезбедува потребната дневна поддршка за хидратација за да ја задржите вашата мачка среќна и здрава. Wellness влажна храна за мачки не содржи додадени карагенан, пченица, глутен со пченица, пченка, соја, вештачки бои или конзерванси. Високо протеини со десетици вкусови и текстури, ние сме уверени дека ќе најдете дека ќе го сакате вашиот ваш. Произведени со гордост : Ние сме страсни за благосостојбата на домашните миленици; Се гордееме во подготвувањето рецепти користејќи ги најдобрите глобално извори на состојки, за да занаетат вкусни рецепти за храна за домашни миленици кои се состојат од природни, здрави, не -ГМО состојки избрани за нивните нутритивни придобивки.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16
  • Ново
Мислење на купувачите:

Firestone Turf & Field TL R- 9.5 -16

Компанијата Firestone Tire and Rubber е американска компанија за гуми основана од Харви Фирестон во 1900 година први�

DEN 8915.36
Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“
  • Ново
Мислење на купувачите:

Чановата на Хелен Абас „Сезони VII“

Уметник : Хелен Абасјубјект : Флоралстил : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички гале

DEN 2.33
Crocs Unise Ralen наредени затнувања
  • Ново
Мислење на купувачите:

Crocs Unise Ralen наредени затнувања

Целата удобност и перница што ја барате, со мека лагер за малку повеќе топлина Нема причина да ги остави�

DEN 239.84
Qt Sedum чоколадна топка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Qt Sedum чоколадна топка

Советите за длабоки бронзени чоколади личат на смрека Густата густа на ниско распространување ќе ви по�

DEN 559.84
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката Стилот за инспирира�

DEN 2.33
Athенски атлетски чевли
  • Ново
Мислење на купувачите:

Athенски атлетски чевли

Останете удобно со атлетските работи женски атлетски чевли Се одликува со стилски дизајн со сигурна, цв

DEN 519.68
Women'sенски плус селански селански врв
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски плус селански селански врв

Врвот на Глорија Вандербилт Теган има прекрасни украси за печатење и rhinestone околу деколтето и центарот н

DEN 239.84