• Ново
Колекција на списанија, женски тркалезно лице линк моден часовник, злато

Колекција на списанија, женски тркалезно лице линк моден часовник, злато

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Направете модна изјава во разноврсен часовник за накит од колекцијата на ourурни. Големите врски за вртење создаваат нараквица на ланецот, која обезбедува со класичен затворач за накит и надополнува сурова тркалезна кутија. Контрастна метална бирање ги истакнува индексите на елегантни линии за да го заврши изгледот. Колекција на ournourneeенски тркалезно лице за линк моден часовник, злато : случај : базен метал, тркалезна. Caseback : Не'рѓосувачки челик, прилепување. Бирање : бел метал. Рацете : златни, сребрени или цврсти стрели од розово злато. Нараквица : Сребрена, розово злато или златни метални врски. Клип : накит. Кристал : Минерал. Круна : Притиснете/повлечете. Движење : Јапонски кварц. Отпорност на вода : влага и прашина. Мерења на случаи : дебела 27мм x 27мм долга x 7,5 мм. Сите мерења се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Women'sенските часовници може да бидат со големина за да одговараат на зглобовите од 6,5 "до 7,5".

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33
Ролна хартија Tatco
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ролна хартија Tatco

Ролна хартија за банкет е совршен за големи настани Исечете до должина колку што е потребно за да одгова

DEN 415.84
Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67