• Ново
Бесплатно склопување кошула за јака од машка лента со кратки ракави

Бесплатно склопување кошула за јака од машка лента со кратки ракави

Buyers rating:
DEN 312.64

Износ

Време е да се оддалечите од секојдневните цврсти материи и да додадете малку боја и шема во вашата гардероба со ажурирана кошула за кратки ракави на бесплатниот склоп, ажурирана со впечатлива шема на ленти-лесен стил го направи лесен во 100% мек памук. Пар со нашите џогери со рипстоп (продадени одделно) за случајно паметно дуо. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Јака : точка. Затворање : Затворање на предните копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : ленти за контраст; Хоризонтален грб јарем. Машка кошула од јака од машка лента од бесплатно склопување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33