• Ново
Комерцијална машина за сечење месо, 551 bs H 850W машина за уништување на месо, сечило за електрично месо, секач за храна од не'рѓосувачки челик, за кујнски супермаркет ја

Комерцијална машина за сечење месо, 551 bs H 850W машина за уништување на месо, сечило за електрично месо,

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Вовед во брендот. Вевор е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, Вевор е посветен на обезбедување на нашите клиенти тешка опрема само едно копче за лесно работење; Четири гумени стапала ја уверуваат стабилноста на секачот за месо за време на работата . Висока применливост : Нашата машина за сечење месо е погодна за секое месо што не е со коски и замрзнување, вклучувајќи пилешко, риба, овчо, говедско, итн. Исто така, тоа е а Добар помошник во домот, месарницата, хотелската кујна, продавницата за скара, кнедличката куќа и ресторанот за топла тенџере.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кити во мојот џеб носач пакет, чаша

Кити во мојот џеб носач пакет држи сè што ви треба за да се грижите за вашите мачиња! Овој прекрасен сет д

DEN 0.67