• Ново
Упатства источно преголема овална столица, какао

Упатства источно преголема овална столица, какао

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Потопете во неодолива удобност со овие насоки источно преголемо овално столче. Конструирана од атрактивна сребрена текстурална метална рамка и отстранлива густа 8 "полифибер перница во мека ткаенина од микрофибер, ова современо стол и изграден да трае многу подолго. Тинејџерите и студентите од колеџ исто така сакаат да седат во овие удобни насоки источно преголемо овално столче за да ги играат своите игри со видео забава, да прочитаат добра книга или да ја завршат домашната задача. Упатства источно овално столче, какао : насоки за какаоа Источна овална столица изработена од атрактивна сребрена текстурална метална рамка и отстранлива густа 8 "полифибер перница во мека и удобна ткаенина од какао микрофибер. Овој современ стол се вклопува совршено каде било во куќата. Упатствата за какао источно овални стол е дизајнирано по популарното столче на Ратан Папасан од 1960 -тите само со дополнителни едноставни и елегантни детали на металните нозе. Овалниот стол е полесен во тежина (26 фунти) што го прави не само преносен, туку е изграден за да трае многу подолго. Тинејџери и студенти од колеџ исто така сакаат да седат во овој удобен стол за да ги играат своите игри со видео забава, да прочитаат добра книга или да си ја вршат домашната задача. Максималниот капацитет на тежина е 225 фунти. Има перница со дијаметар од 38 "што го прави доволно широк за 2 деца или многу простор за едно возрасно лице. Севкупната висина на столчето на ратан Папасан е 32". Умерено склопување и сите обезбедени алатки. Ограничена гаранција од страна на производителот од 6 месеци од добиениот датум, предвиден дека нема докази за штета од страна на купувачот. Метална рамка, најлон прашка, микрофибер ткаенина и полнење со полифибер. Ратан Папасан Чаир Модел# Овал-01 CO.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли течност и проток 3 'платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли течност и проток 3 'платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 2.33
Лесни улични месечини вечерни пумпи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични месечини вечерни пумпи

Совршена опција за оние специјални прилики оваа сезона, Месечината од Лесна улица додава допир на гламу

DEN 639.84