• Ново
Ултра тркало 1745873GN 174-5873GN NOMAD RIM 15 8 5x5.00 127

Ултра тркало 1745873GN 174-5873GN NOMAD RIM 15 8 5x5.00 127

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Завртките не се вклучени со набавка на тркала. Сликите треба да го прикажат стилот на тркалото не мора да биде шемата за завртки. Погледнете ги спецификациите на производот подолу за точни информации за производот. Антрацит сива боја со акценти на намалување на дијаманти и чиста завршница на палтото. 1-парчен леано алуминиумска конструкција. Компатибилен TPMS (систем за набудување на притисок на гумите). Со капаче за лого на ултра моторспортот. Конструкција на контра -притисок. Вклучен центар за центри. Мора да користите 60 степени конусни седишта. Ограничена гаранција за живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума
  • Ново
Мислење на купувачите:

Petlas Glacier W 215 50R 95T XL гума

Petlas Glacier W661 е специјално развиен за да им помогне на возачите да продолжат да се движат во најтешките зим

DEN 1578.88
Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет

Ако само сè беше лесно како врвот на резервоарот за пресврт на Тера и Скај Непосредно начин да го разгле�

DEN 300.80