• Ново
Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил и да додадете нежен завршен допир на кој било проект. Scotch Expressions Washi Tape доаѓа во најразлични бои за да можете да ги украсите и персонализирате вашите проекти. Додадете уникатен допир на декор за дома или свеж акцент на едноставна вазна. Нема крај на креативните начини на кои можете да користите Scotch Expressions Washi Tape!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика...

DEN 2.00
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67