• Ново
Интерактивна ласерска светлина играчка со ласерска светлина

Интерактивна ласерска светлина играчка со ласерска светлина

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Фролик? Автоматска ласерска светлина на завртката. Автоматска ласерска светлина која обезбедува часови без раце за сите мачки. Тоа е со прилагодлив ласер на огледалото-минијатури низ различни површини, рачен режим-држење во рака за да се направат уникатни ласерски обрасци и автоматски тајмер-вртења ласер по 15 минути. Автоматско ласерско светло на завртката со фролик . frolicat? Автоматска ласерска светлина на завртката . Игра без раце . Потребни се 4 батерии АА (не се вклучени) . Фролик? Болт е автоматска ласерска светлина која обезбедува часови без раце за вас и вашето домашно милениче . Карактеристики : Автоматски режим-движења ласер во случајни обрасци за сесија без раце за игра . прилагодлив ласер на огледало-мимнува низ различни површини. Рачен режим за време на рачно за да се направат уникатни ласерски обрасци . автоматски тајмер-вртења ласерски исклучуваат по 15 минути . за сите мачки . во согласност со правилото DHHS правило 21 CFR, под-араптер J. Diode Laser.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52