• Ново
Се прашувам копче со долг ракав со долги ракави нагоре до кошулата на Гингам

Се прашувам копче со долг ракав со долги ракави нагоре до кошулата на Гингам

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Зачувајте се на оваа маичка со карирана кошула на момчињата на Wonder Nation за вашиот млад човек. Добро е во текот на целата година. Овие карирани кошули се лесни за совпаѓање со панталони или фармерки. Машинско миење ладно. Означете бесплатно за дополнителна удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози