• Ново
Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - розова

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - розова

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни шарми 7,75 инчи заменливи реверзибилни тркалезни кабелски почетни нараквици со розова кутија - розова.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Ли течност и проток 3 'платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли течност и проток 3 'платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 2.33