• Ново
КОНТОС МИНИ ОВАЛ ПЛАТБАРД ПРЕД -ГЛАДИ - КТ

КОНТОС МИНИ ОВАЛ ПЛАТБАРД ПРЕД -ГЛАДИ - КТ

Buyers rating:
DEN 94.08

Износ

Овој Kontos Flatbread е вкусна опција за целото семејство да ужива. Пред-скара е, давајќи му цврста структура која лесно може да се комбинира со друга храна за вкусен оброк. Вегетаријанската рамна лента доаѓа во пакет од 10, така што ќе имате доволно за споделување. Тестото е рачно испрекинати и ќе смести многу сочно месо и зеленчук. Лебот не содржи транс маснотии, што го прави здрав додаток на вашата диета. Kontos Mini овална рамка пред скара, 10 брои : квалитетен спој на состојки. КОНТОС МИНИ ОВАЛ ПЛАТНИЧКИ ПРЕДГОВОР. Идеално за готвење на скара. Рачно истегнат. Mini Flatbread не содржи транс маснотии. Нето WT : 17 мл. Пред-скара. Пакетот содржи 10 рамнини.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI
  • Ново
Мислење на купувачите:

Конвертор на сигнал Gefen Ext-HDMI1.3-2-3GSDI

Конвертерот GEFEN HDMI1.323 GSDI зема влезен сигнал HDMI и го претвора во формат SDI / HDSDI / 3 GSDI (или SDI стандардна дефи�

DEN 0.33
Масичка за облекување мисија Грако
  • Ново
Мислење на купувачите:

Масичка за облекување мисија Грако

Табелата за облекување за бебиња на мисијата Грако обезбедува безбедно и удобно место за промена и обле

DEN 1183.84
Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24