• Ново
Quaker Chewy Granola каснувања, цимет, 4. Оз торба

Quaker Chewy Granola каснувања, цимет, 4. Оз торба

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Воведување на нов начин да додадете малку зачин во вашето време за закуска! Новите каснувања од џвакање со цимет Quaker се каснувања од гранола што може да се појават, џвакани, залак со големина, што ќе сакате да ги споделите. Направени со 100% овес од цело зрно и други вкусни состојки, овие каснувања се служат во повторно залепена, мултисервна торбичка за да се ужива и сподели во секое време! Quaker Chewy Cites Cinnamon . Quaker Chewy Cites Cinnamon.New . Est. 1877 година . нема бои или вкусови со вештачки извори . изработени со 100% цело зрно и други вкусни состојки . 17g цели зрна . вкус на цимет со други природни вкусови . каснувања од гранола . по порција : 130 калории . 2g Sat маснотии, 10% ДВ . 80mg натриум, 3% ДВ . 6 G шеќери . нето WT 4,5 мл (128 g) . нема сируп од пченка со висока фруктоза . пробајте го нашиот друг вкус!. Quaker Chewy Cites Chocolate Chip . Прашања или коментари?. Јавете се : 1-800-856-5781 . Ве молиме, имајте достапен пакет кога се јавувате . 2016 Компанијата Квакер овес.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00