• Ново
Трговска марка ликовна уметност „трка“ платно уметност од Мигел Балбас

Трговска марка ликовна уметност „трка“ платно уметност од Мигел Балбас

Buyers rating:
DEN 1530.08

Износ

Уметник : Мигел Балбасебјект : Animalsивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Мигел Балбас „трка“ платно уметност.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24