• Ново
Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бескрајни можности, тоа е она што го гледаме кога ќе ја погледнеме кошулата со топон на Georgeорџ пред-ап. Класика, направена модерна во јасна, памучна мешавина, оваа неопходна кошула доаѓа силна за сезоната, благодарение на кратките ракави. Носете го слоевито со графичка мета и фармерки за носење на колк викенд или затегнати во пар какис за работа. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Classic. Јака : јака од точка. Затворање : Full Count Front. Ракави : кратки. Џебови : лев џеб на градите. Карактеристики : издржлив и отпорен на потење. Машки кратки Кошула за ракав Поплин од Georgeорџ.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker
  • Ново
Мислење на купувачите:

Skechers Boys MicroSpec Texlor Athertictaker

Чувајте го ладно со лесно носење удобност во Micro Spec Skechers Texlor Оваа лесна патика за влечење има атлетска т�

DEN 319.84
Арго Спорт печати внатре.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Арго Спорт печати внатре.

Патувајте во стил и се издвојувајте од толпата со Argo Sport Print 26 in Tote торба Тоа е совршена торба за одмор или

DEN 1.00
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко Оваа силуета на квадратни пети е на�

DEN 819.04
Белешка црна меморија
  • Ново
Мислење на купувачите:

Белешка црна меморија

Оваа меморија табла комбинира модерен стил со функција Идеално е за одржување на белешки, потсетници, с�

DEN 719.84