• Ново
Sofia Jeansенски женски Софија слаби средно издигнување на фармерки на глуждот

Sofia Jeansенски женски Софија слаби средно издигнување на фармерки на глуждот

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Стилско ажурирање на вашите омилени Skinnies. Скини фармерки на Софија Вергара, во свежа должина на глуждот, имаат засилени детали што ги прикажуваат вашите криви. Изработени во тексас на тексас за голема удобност, овие фармерки се едноставно сензационални. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla hispana : un retoque con stilo a tus jeans ajustados prefiredos. Лос Jeansинс Адестадос де Софија Вергара, Кон Он освежено Ларго Хаста Лос Тобилос, Тинен Деталес де Костара Кви Ресалтан Тус Курвас. Elaborados en una mezclilla elástica para gran comodidad, estos jeans son Simplemente sensacionales. Ексклузивен en. Материјал : 59% памук/28% Реприви Полиестер/12% Вискоза/1% Спандекс/59% Алгодон; 28% Полистер Ревив; 12% вискоза; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’9” Y Viste Una Talla 4. Fit : Skinny/Talle Ajustado. Подигнување и инсејм : среден пораст; 25 ”Inseam/Tiro Medio; 25 ”де Ларго де претприемач. Затворање : Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. Ockебови : Стајлинг со пет џеб; Јамки за појас/Дисечо де Цинко Болсилос; Презилис пара Цинтун. Карактеристики : детали за цвест; Должина на глуждот/detalles de costuras; Ларго Хаста ел Тобило. Зошто ќе го сакате тоа : Вистински сино стил ажуриран со Seamed Accents/ Te Encantará el Verdadero Estilo Tradicional del Jean Con detalles en el cosido. Seamенски залепен слаби фармерки од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прават да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Декларирани својства

Најдобри предлози