• Ново
Таа веруваше дека може да биде кубичен цирконија акцент почетна треска од розова кутија

Таа веруваше дека може да биде кубичен цирконија акцент почетна треска од розова кутија

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Таа веруваше дека може да се истакне во кубична цирконија, почетна треска од розова кутија CZ2 DSCMULTIBANGLESHEBELIVEDAGLD SOLID не'рѓосувачки челик проширување 1x 10mm и 1x 22mm дискови хипоалергичен 14 K јонски позлата со кубни цирконија, таа верува дека може да може да се активира кубичен цирконија, почетен бегл со розова кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози