• Ново
Дома плус контрола на мравки од 4pk-метал-аб, ПК

Дома плус контрола на мравки од 4pk-метал-аб, ПК

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ослободете се од оние досадни гости на куќата со контролата на мравките од Homeplus, 4 пакувања. Home Plus има најдобра формулација на пазарот за привлекување 60% повеќе видови на мравки. Со додавање на абемектинис, започнува да работи во рок од 24 часа за да ги убие кралицата и колонијата. Неонска боја пластична мува. Избрани бои, без избор на боја. 4 "звучник. Феритска прачка АМ Антена. Телескопска FM антена. Моно -слушалки/излез на слушалките. Работи на 120 V AC или 4 AA. DIM : 4,75" H x 9.25 "W x 3.25" D.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Gr BB SS Tee џеб
  • Ново
Мислење на купувачите:

Gr BB SS Tee џеб

Оваа џебна џеб со кратки ракави Garanimals ќе помогне да се создаде кул, стилски изглед на вашето мало момче Н

DEN 255.84