• Ново
Обединети ткајачи на Америка Милана модерна современа геомтриска област килим, 9 '8 13' 2

Обединети ткајачи на Америка Милана модерна современа геомтриска област килим, 9 '8 13' 2

Buyers rating:
DEN 2720.00

Износ

Елоквентната колекција Милани е безвременски асортиман на килими. Со елегантна неутрална палета на бои и трендовски дизајни, оваа прекрасна колекција ќе го збогати вашиот домашен декор. Ефективно намалена моќ во Турција користејќи 100% јута за привлечен изглед и привлечност. Обединетите ткајачи на Америка носи децениско искуство и услуга во просторот за мебел за домови. Нашите производи лесно се чистат. Достапно во најразлични бои, форми и големини. 100% полипропилен за издржливост. 10x13 и 12x15 големини бродот преклопен во кутија. Високо-низок ефект за 3Д изглед.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Terra and Sky Women's Plus Sigust Twist Tounk Top, 2-Пакет

Ако само сè беше лесно како врвот на резервоарот за пресврт на Тера и Скај Непосредно начин да го разгле�

DEN 300.80
Keet премиум пена скали кафеава голема
  • Ново
Мислење на купувачите:

Keet премиум пена скали кафеава голема

Рампата од пена им дава на малите кучиња и мачки нежно засилување за да се искачат на каучи и кревети, и е

DEN 2.67