• Ново
Голема машка темна морнарица сина волна мешавина класичен фит блејзер

Голема машка темна морнарица сина волна мешавина класичен фит блејзер

Buyers rating:
DEN 3008.00

Износ

Реноар машка темна морнарица сина волна мешавина класичен фит блејзер, целосно наредени, 2 копчиња, волна, полиестер, две копче, страничен отвор, двојни странични отвори. Облечете се за да импресионирате со оваа класично дизајнирана машка морнарица сина волна мешавина Класичен Fit Blazer од Верно Фасонс. Квалитетот и стилот се неспоредливи од моментот кога ќе го лизнете со својата мекост, вклопување и врвен стил. Елегантните допири изобилуваат како што се класичниот изотворен лапел, целосна современа обвивка за јакна, две предни џебови и џеб на градите со вграден на џеб плоштад, три внатрешни џебови, четири манжетни за модни копчиња и двојни странични отвори. Овој блејзер е дизајниран да го ласкави носителот и прави одличен додаток на вашата есенска гардероба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лас Вегас Индијана онс:
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лас Вегас Индијана онс:

Las Vegas Raiders NB / Inf Boy Allover Print Sleeper 9 K1 N3 FGE2 69 M Вашите деца ќе се дружат или ќе имаат слатки соништа во овие приј�

DEN 578.24
Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art
  • Ново
Мислење на купувачите:

Parvez Taj Aja Pine Wood Wall Art

Ајакс Вуд wallид уметност од Парвез Таџ има ангажирана, темна шума сцена, вклучително и сертификат за авте

DEN 575.84
Audio Filagree Earset
  • Ново
Мислење на купувачите:

Audio Filagree Earset

3 Eighty5 Audio ги претставува првите слушалки дизајнирани исклучиво за женската мода! Метал исечен со филигр�

DEN 2.00