• Ново
Como Bluенски женски бебе француски тери шорцеви со џебови

Como Bluенски женски бебе француски тери шорцеви со џебови

Buyers rating:
DEN 336.00

Износ

Совршено за денови во движење и денови дома, бебето на француски тери шорцеви на Комо Блу ​​има еластична лента за половината со прилагодлива влечење за совршено вклопување. Изработено од неодоливо мека француска ткаенина Тери, овие шорцеви ве одржуваат пријатно за што и да има денот. Материјал : 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; Еластична половината со влечење. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Супер-мек Француска Тери ткаенина. Бебе француски Тери шорцеви со џебови за жени од Комо Блу.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Women'sенски викенд џогер со ребро
  • Ново
Мислење на купувачите:

Women'sенски викенд џогер со ребро

Спиењето на шик никогаш не изгледаше толку добро! Без разлика дали се грижите на вашиот кауч, трчате раб�

DEN 362.24
Шкотска изрази лента со чипка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шкотска изрази лента со чипка

Шкотска изрази лента со чипка доаѓа во најразлични бои и дизајни за да можете да го покажете вашиот стил

DEN 2.67
Бринли Ко.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бринли Ко.

Сигурно ќе фатите многу комплименти во багажникот Ешли од Бринли Ко Оваа силуета на квадратни пети е на�

DEN 819.04
ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС
  • Ново
Мислење на купувачите:

ПАРИЗОНСКИ ВИСОЧНИ УЛТРА УЛТРА РЕЗИС

Оваа BCBG Paris highline Bolorblock Locking е направена со нашата најомилена ткаенина за блокирање Ова нозе ќе ви даде ср�

DEN 317.12