• Ново
Арејт боксер омбре килим за бања

Арејт боксер омбре килим за бања

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Додадете софистицираност и вкусна боја во вашата бања со овој елегантен квадратен омбре бања од привлечност. Одликувајќи се со длабока чоколадна кафеава позадина со квадратни плоштади и тиркизни омбре, овој висококвалитетен душек е сигурно да издржи дневна употреба, а исто така додава и интерес и топлина на подот на вашата бања. Направено и од памук и од рајон, атмосферата за бања е машината што може да се мие! Иако е идеален кога се совпаѓа со други производи за привлечност, овој неутрален мат е сигурен дека ги комплиментира сите сензибилитети за дизајн на бања без оглед на шемата за бои! Направено од 73% памук и 27% рајон. Мерки . Мека до допир - Совршено за нозете веднаш од тушот!. Се одликува со богата чоколадна кафеава позадина со квадратни плоштади и тиркизни омбре. Дизајнирано да одговара на други производи за бања. Сигурно да ги комплиментираат сите сензибилитети во дизајнот. Машина за перење!.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72
  • Ново
Мислење на купувачите:

Каловеј Милс еј, виски за виски, 36 72

Направено од природен кокос, густа влакна што е природно отпорна на мувла и мувла Coir е обновлив извор ко�

DEN 3.33
Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ли 'фотосинтеза 1' платно уметност

Уметник : Ли Босубјект : Флоралстил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно Арта О�

DEN 0.67