• Ново
Шампионски женски краток ракав и краток сет за спиење, 2 парчиња

Шампионски женски краток ракав и краток сет за спиење, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Шампионски кратки ракави за кратки ракави и краток сет е совршен за релаксирање и засилување. Меки, памучни и модални потези со вас. Прилагодливото влечење на половината го прилагодува вашето вклопување. Истиот одличен квалитет и удобност што ги очекувате од шампионот. Супер мека мета и краток сет. Памукот и модалниот фабритон лежи близу до телото. Прилагодливо влечење за прилагодено вклопување. Лого на шампион низ бистата. C логото на долната предна страна. Опуштено вклопување, совршено за лежење. Материјал за ткаенини : 60% памук; 40% модал. Земја на потекло : Индија. Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење топло. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не железо . Стил : CSLTSS. Достапно во големини SM-2 X.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52
Вкусен број за вечера, пилешки грутки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Вкусен број за вечера, пилешки грутки

Вкусните броеви за вечера за вечера прават 10+ мини грутки Тие навистина вкусуваат како грутки и кечап и �

DEN 1.67
Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33