• Ново
Мојот живот како 18 кукла на годината сет на ветеринари, кафеава коса

Мојот живот како 18 кукла на годината сет на ветеринари, кафеава коса

Buyers rating:
DEN 272.00

Износ

Мојот живот како кукла има очи кои се отвораат и блиски и долги трепки. Нејзината коса е вкоренета и може да биде стилизирана, обезбедувајќи часови на време на игра за вашето дете. Повеќето 18-инчни облека и додатоци за кукли ќе одговараат на мојот живот како кукла. ПВЦ површината на куклата може да се избрише чиста, доколку таа некогаш се извалка. Мојот живот како кукла е направен од памук, ПВЦ и поли-мешана ткаенина. Мојот живот како сет за игра на кукли со 18 „ветеринари, кавкаски со кафеава коса : куклата од 18“ е не-позиција со меко торзо. Кукла има прекрасна, забавна коса за игра со и стил. Одговара на повеќето 18 "додатоци и облека за кукли. Површината што се мие. Ексклузивно. Куклата носи чиста и панталони, маичка со долги ракави, лабораториски палто и чевли за затнување. Очили и лента за глава. Ветеринарот за ветеринари за испити, комплетна со рендгенски екран што светло нагоре и 3 различни рендгенски филмови. Скала. Играјте стетоскоп. Играјте медицински шприц. куќиште за кучиња. Лист налепници за нозе. 2 коски за кучиња. Тегла за третирање на кучиња 3

Декларирани својства

Најдобри предлози

Луг Бандит Оксфорд Патика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Луг Бандит Оксфорд Патика

Лесен стил на лизгање се среќава со супериорна удобност со женскиот бандит Оксфорд Патика Чувајте го ед

DEN 2.00
Leенски женски мидрија капри
  • Ново
Мислење на купувачите:

Leенски женски мидрија капри

Midенски Midrise Midrise Caprilee's Midrise Capri со активен дел е направен со средно издигнување на фигури, контурирана ле�

DEN 2.33
Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot
  • Ново
Мислење на купувачите:

Luksенски женски Lilly Lyly Up Boot

Грубо модерно, чизмот на Lilly Lace Up ќе се сврти со глави без разлика со што ќе го спарите Објавено со полиес�

DEN 751.52