• Ново
Мојот живот како 18 кукла на годината сет на ветеринари, кафеава коса

Мојот живот како 18 кукла на годината сет на ветеринари, кафеава коса

Buyers rating:
DEN 272.00

Износ

Мојот живот како кукла има очи кои се отвораат и блиски и долги трепки. Нејзината коса е вкоренета и може да биде стилизирана, обезбедувајќи часови на време на игра за вашето дете. Повеќето 18-инчни облека и додатоци за кукли ќе одговараат на мојот живот како кукла. ПВЦ површината на куклата може да се избрише чиста, доколку таа некогаш се извалка. Мојот живот како кукла е направен од памук, ПВЦ и поли-мешана ткаенина. Мојот живот како сет за игра на кукли со 18 „ветеринари, кавкаски со кафеава коса : куклата од 18“ е не-позиција со меко торзо. Кукла има прекрасна, забавна коса за игра со и стил. Одговара на повеќето 18 "додатоци и облека за кукли. Површината што се мие. Ексклузивно. Куклата носи чиста и панталони, маичка со долги ракави, лабораториски палто и чевли за затнување. Очили и лента за глава. Ветеринарот за ветеринари за испити, комплетна со рендгенски екран што светло нагоре и 3 различни рендгенски филмови. Скала. Играјте стетоскоп. Играјте медицински шприц. куќиште за кучиња. Лист налепници за нозе. 2 коски за кучиња. Тегла за третирање на кучиња 3

Декларирани својства

Најдобри предлози

Кик-стојат за косилки за прошетки
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кик-стојат за косилки за прошетки

Овој удар на удар им одговара на повеќето косилки за трева и спречува превртување што може да го оштети �

DEN 477.60
Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple
  • Ново
Мислење на купувачите:

Reef Runner Series Reef Runner 6-3 16 Purpler Nurple

Deep Diver Diver Diver Reef Runner 800 е популарна кастинг и длабоко нуркање на мамки Сите чудави на Reef Runner се дизајниран�

DEN 403.20
Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика
  • Ново
Мислење на купувачите:

Grooved in. In. Сет за рамка за сива слика

Вексфорд дома вистински дрвени рамки за фотографии приказ на рамка за прилагодена слика за виси на wallи�

DEN 132.16