• Ново
Шорцето за руно од руно на јуниори

Шорцето за руно од руно на јуниори

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Носете ги овие без граници Јуниори исцрпуваат шорцеви од руно за вашите активности, грешки или кога само ќе легнете. Овие атлетски шорцеви се удобни и случајни со својот плетен материјал од руно и прилагодливи влечења и опседнат еластична лента за половината. Плус, графиките за печатење на екранот од предната и пресечената хемлина се трендовски и современи. Изберете од разновидните бои и графики. Без граници јуниори го исцрпуваат руно шорцеви 53% памук, 47% полиестер. Плете. Изгори руно. Пресечен полите. Предна графика. Прилагодливи влечења. Обврски со еластична лента за половината. Атлетска облека. Машинско миење ладно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Шарена перница во затворен простор
  • Ново
Мислење на купувачите:

Шарена перница во затворен простор

Прекрасна уметност од Мелиса Плух создава разговорлив тематски дизајн во повеќе бои за оваа печатена п�

DEN 1.00